"Kiusamine võib jätta jälje kogu eluks"

Kestvus ja eesmärk: 2020. aasta novembrist kuni 2021. aasta veebruani kestnud annetuskampaania “Kiusamine jätab jälje kogu eluks” ilmestab ehedalt kiusamise pikaajalist mõju ning võitleb kiusamise ja selle tagajärgedega.

Kampaania põhiteostajad: Not Perfect TallinnMediabrands DigitalDalton.

Levile aitasid kaasa: Adovinci, Alexela, Apollo Raamatupood ja Apollo Kino, eKool, Ekspress Meedia, Grupp, Trükiagentuur, JC Decaux, Linna Ekraanid, mTasku, Public TV, Rae Reklaam, RASK, Rimi, Sound & Vision, Swedbank “Ma armastan aidata”, Tasku keskus, Telia, Õhtuleht Kirjastus.

Tänusõnad: Timo Hartikainen ja agentuur VAAS, fotograaf Kertin Vasser, tätoveerija Kaili Aavik ja Mamas Pride Tattoo studioTalendiagentuur, Henessi Schmidt, Kristiina Ehin, Sissi Nylia Benita, Helena Mang, Karin Larven, Mari Ojasaar, Ženja Fokin, Marilyn Jurman, Karolin Kuusik, Kristel Aaslaid, Merlin Miido, Jana Palm, Liisa Pärnpuu, Anna Lutter, Marimell, Grete Paia, Kristo Kaskpeit ning pildistamisel osalenud lapsed ja nende vanemad.

Kampaania visuaalid: https://bit.ly/3AciXGL

 

"Juurime koos kiusamise Eesti koolidest välja!" koostöös Mesikäpaga

Kestvus ja eesmärk: 2018. aasta augustis ja septembris aset leidnud heategevuskampaania viidi ellu koostöös Kalevi kommivabrikuga nende regulaarse heategevuskampaania “Ole kah käpp!” raames. Oma suure panuse kampaania kõneisikuna andis räppar Genka. Kampaaniaperioodil annetas Kalev kõigilt ostetud Mesikäpa toodetelt 2 senti sihtasutusele Kiusamisvaba Kool, et toetada Turu Ülikooli teadlaste poolt välja töötatud ja oma tõhusust tõestanud kiusuennetusprogrammi KiVa pakkumist Eesti koolidele.

Tulemus: Heade inimeste toel koguti 20 777 eurot, mis võimaldas kiusuennetusprogrammiga liita vähemalt kümme kooli, kaasates ligi 2000 uut õpilast.

Kampaania reklaamklipp: https://bit.ly/3CnDkUk

Meie lugu

SA Kiusamisvaba Kool asutati 2012. aastal, et toetada Eesti koole kiusamise ennetamisel ja tõrjumisel. Aitame koolidel selle probleemiga tegeleda, pakkudes neile mh ka Soome teadlaste poolt välja töötatud KiVa kiusuennetusprogrammi. 

Meie inimesed

SA Kiusamisvaba Kool missiooni viivad igapäevaselt ellu töötajad, koolitajad ning nõukogu. Lisaks panustab sellesse oma vaba aega ja energiat ka rida vabatahtlikke.

Projektid

SA Kiusamisvaba Kool pakub koolidele KiVa programmi, toetab selle kvaliteetset rakendamist ning toetab tõhusat kiusamise vähendamist mh ka erinevate projektide toel, millest saab ülevaate siit.

Meie meedias

Kes, kus ja mida meist kirjutas või rääkis? Ehk ülevaade olulisematest Kiusamisvaba Kooli SA, KiVa programmi ja kiusamisega seotud meediakajastustest läbi aastate.

This site is registered on wpml.org as a development site.