Kiusamise ennetamiseks tuleb sellest rääkida!

Kiusamine on väga tõsine probleem tõsiste tagajärgedega. Kahjuks ei ole see teadmine jõudnud veel kõigini. Seetõttu on äärmiselt oluline sellealane teavitustöö, sealhulgas ka päriselt aset leidnud kiusamisjuhtumitest rääkimine. Ja seda nii kiusaja, ohvri kui ka pealtnägija vaatest.

Kui Sul on tulnud elus kokku puutuda kiusamisega ning tahaksid anda oma panuse sellesse, et teised midagi sarnast kogema ei peaks, olles valmis oma lugu jagama, võta meiega ühendust e-posti aadressil info@kiusamisvaba.ee ning räägime läbi, kuidas saaksime kiusuennetuse eesmärgil koostööd teha.

On oluline, et loo jagajana oleksid Sa täisealine ning kiusamisega kokkupuutumisest oleks möödas piisavalt aega, mis on andnud Sulle võimaluse paraneda.

Anneta

Sinu toetus teeb päriselt head – iga 10 euroga viime KiVa programmi ühe uue lapseni! Oma rahalise panuse saad anda kodulehe annetusvormi, annetusnumbri või “Ma armastan aidata” annetuskeskkonna kaudu.

Tule vabatahtlikuks

Kui Sind kõnetab kiusamisvaba koolitee ideaal, sul on veidi vaba aega ning tunned, et tahaksid ka omalt poolt meie missioonile kaasa aidata, oled oodatud liituma meie vabatahtlike seltskonnaga!

Kogu meie toetuseks annetusi

Tahaksid toetada Kiusamisvaba Kooli missiooni suuremat sorti rahasüstiga ning sul on jaksu, et koondada selle sihi taha rohkemaid inimesi? Korralda meie toetuseks korjandus või heategevusüritus!

Soeta hea­tegevus­tooteid

Otsid kingitust või sooviksid avalikult väljendada, et kiusamine ei ole okei? Aga palun, soeta meie e-poest heategevus-
tooteid ning anna sellega ühtlasi oma panus kiusuennetusse!

Ettevõttele

Et tõkestada kiusamist Eesti koolides, vajame sotsiaalselt vastutus-
tundlike ettevõtete abi. Olete oodatud meie tegevust sponsoreerima nii rahaliselt kui ka heatege-
vusliku koostöö kaudu.

This site is registered on wpml.org as a development site.